Кличко прибув на інавгурацію Зеленського на велосипеді | Час новин. Київ - 20.05.2019

Телевидение
20.05.2019
Unidot
2просмотра
Посмотреть позже
Розпуск Верховної Ради, вимога звільнити голову СБУ, генпрокурора та міністра оборони. Це заяви Президента України Володимира Зеленського, які він зробив під час свого першого виступу з трибуни парламенту відразу після інавгурації.

За перебігом інавгурації перед Верховною Радою стежили кілька сотень охочих. Для цього їм треба було прибути до урядового кварталу заздалегідь та пройти рамки металошукачів. Перед початком складання присяги в сесійній залі парламенту новообраний Президент пройшов через площу Конституції, вітався з громадянами і робив селфі.

На інавгурацію на велосипеді. Через затори у середмісті Віталій Кличко приїхав на двоколісному.

В останні вихідні травня столиця традиційно святкує День Києва. Запланували у місті понад 26 різноманітних заходів. Завершать святкування в неділю 26 травня фінальним концертом "Космічна симфонія". Там легендарний гурт "Space" виступить під супровід симфонічного оркестру.

https://5.ua/live/ - постійна пряма трансляція | Тисніть like або не тисніть - нам важлива будь-яка ваша реакція! | Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua
Комментарии (0)
Кличко прибув на інавгурацію Зеленського на велосипеді | Час новин. Київ - 20.05.2019 cмотреть онлайн