Андрій Клюєв та Анатолій Шарій офіційно йдуть до Ради

Посмотреть позже
Екс-очільника адміністрації Януковича – Андрія Клюєва та блогера Анатолія Шарія Центрвиборчком зареєстрував кандидатами в депутати. Ухвалили рішення на терміновому засіданні. Раніше Верховний суд наказав ЦВК ще раз розглянути документи обох. І самотужки вирішити – реєструвати їх кандидатами чи ні. Минулого тижня Клюєву і Шарію в ЦВК відмовили, бо ті, кажуть в комісії, не живуть в Україні останні 5 років. А це одна з обов'язкових умов, прописана в Конституції.

Цих доказів недостатньо, щоб відмовити кандидатам – йдеться в постанові суду. Інших у ЦВК немає – каже Радченко, тому комісія і змушена була зареєструвати Клюєва та Шарія.

Екс-глава адміністрації Януковича Андрій Клюєв за місце в парламенті змагатиметься як кандидат-мажоритарник від Донеччини. Йде від Ліберальної партії. А живе, каже його представник в ЦВК Володимир Кочин – в Україні, в окупованому Донецьку. За даними Служби безпеки Клюєв з 2014-го в Росії. В Україні його підозрюють у розкраданні державного майна. Сам він усе заперечує. Начальник управління Генпрокуратури Сергій Горбатюк повідомив – Клюєв нині у розшуку і як тільки повернеться в Україну – його затримають.

Відеоблогер Анатолій Шарій йде за партійним списком своєї політсили. У 2011-му разом з журналістами 1+1 Шарій розслідував причетність правоохороців до наркобізнесу в Україні. Тоді ж проти нього відкрили дві кримінальні справи через стрілянину в Макдоналдсі. Правоохоронці ввжають – Шарій сам влаштував напад на себе, той – усе заперечує. З 2012-го він у розшуку. Отримав статус політичного біженця у Литві. В інтерв'ю газеті "Аргументи та факти" чотири роки тому Шарій розповів – вважає, що війну на Донбасі спровокував Євромайдан, а воїни даремно гинуть, захищаючи вітчизну.

#Новини #Шарій #Клюєв
Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Андрій Клюєв та Анатолій Шарій офіційно йдуть до Ради cмотреть онлайн