У "нормандському форматі" домовились про швидкий обмін полоненими

Посмотреть позже
Домовленостей про обмін полоненими досягли під час зустрічі радників президентів у нормандському форматі. Про це розповів заступник керівника Офісу президента Вадим Пристайко. Зустрічалися зовнішньополітичні радники в Парижі 12-го липня.

Обмін списками ув'язнених українців і росіян може відбутися сьогодні у Москві. Про це напередодні заявила український омбудсмен Людмила Денісова, після зустрічі з російською колегою Тетяною Москальковою. Уповноважені з прав людини України та РФ домовилися верифікувати списки утримуваних українців і росіян. Серед прізвищ – українські військовополонені моряки, – повідомила Денісова. І додала, що планує завтра бути на суді над моряками. Продовження терміну арешту бранцям розгляне Лефортовський суд.

Українські військові катери Бердянськ і Нікополь, а також рейдовий буксир Яни Капу російські силовики атакували торік у листопаді, в районі Керченської протоки. У полоні опинилися 24 члени екіпажів. Нині вони в Лефортовському СІЗО Москви. Міжнародний суд у Гаазі з морського права зобов'язав Росію відпустити бранців і повернути Києву кораблі. Однак рішення суду Москва проігнорувала.

#Новини #Полонені #Нормандський формат
Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
У "нормандському форматі" домовились про швидкий обмін полоненими cмотреть онлайн
Whithin Tamptation
04:04

Whithin Tamptation

6 лет назад
LOBODA - Облака
03:42

LOBODA - Облака

2 года назад
Еще
мультфильм
05:43

мультфильм

7 лет назад
Следующий ролик