Боротьбу проти Податкового кодексу буде продовжено - прес-конференція #kat_ua

Добавил:activism03.12.2010
1 544
HTML-код

Прес-конференція учасників штабу Національної координаційної ради підприємців України на тему: \"Боротьбу проти Податкового кодексу буде продовжено\". Національна координаційна рада підприємців України - основна координуюча структура, яка проводила акцію протесту проти Податкового кодексу і встановлювала наметове містечко на Майдані. На прес-конференції учасники Координаційної ради розкажуть про те, чому підприємців влаштує лише новий Податковий кодекс, а не поправки до нього, про те, якою буде відповідь на знесення наметового містечка на Майдані, та про подальші плани боротьби за вимоги акції. Серед вимог акції - принципово новий Податковий Кодекс замість того, що проголосували з поправками від В.Януковича, відставка Кабінету міністрів та вибори у ВР весною 2011 року. Учасники: Михайло Свистович, В’ячеслав Рой, Юрій Єременко, Андрій Панаєтов.
Проведена - 03-12-2010

Добавить комментарий:
на Европейской площади собираются предприниматели<br>среди них некоторое количество нардепов
6 лет назад
Гость
Неполитический Майдан Новодворская, Боровой <br>http://www.youtube.com/watch?v=i2omTG8ssiQ&feature=youtu.be&a
6 лет назад
6 грудня В 9.00 збір на Майдані. Акція відбуватиметься на Європейській площі.<br>Вимоги - негайні вибори Президента та Верховної Ради.<br>Участь беруть всі бажаючі.<br>Зняті обмеження щодо використання партійної та організаційної символіки.<br><br>http://o-danylyuk.livejournal.com/
6 лет назад
Группа Продан отказалась от акций протеста. ДОПОЛНЕНО<br><br>04.12.2010 23:57 — [ Политика, Новости ]<br><br>Группа Продан отказалась от акций протеста. ДОПОЛНЕНО3 декабря 2010 в информационном агентстве УНИАН состоялась пресс-конференция штаба Национального координационного совета предпринимателей Украины, в которой приняли участие Владимир Дорош (пресс-центр НКРП, mistovoli.org), Андрей Панаетов (Ассамблея общественных организаций малого и среднего бизнеса Украины), Михаил Свистович («Отпор»), Вячеслав Рой (профсоюзы) и Юрий Еременко (Центральный штаб спасения украинского предпринимательства), входящие в т.наз. «группу Продан» в руководстве минувшей акции протеста против нового Налогового кодекса.<br>http://vvnews.info/analytics/politics/64125-grupp-odn-tz-t-cyy-prtet.html
6 лет назад
Гость
До уваги дописувачів: Андрій Панаетов, Михайло Свистович і Юрій Єрьоменко абсолютно точно до "групи Продан" не входять. Щодо Дороша і Роя точно не знаю, але теж є сумніви. Достеменно відомо, що до "групи Продан" входить Сергій Доротич. Також відомо, що до цієї групи генеральний провокатор Данилюк відносить усіх, кого хоче усунути зі свого шляху.
6 лет назад
16 жовтня на мітингу під ВР було прийнято рішення про ультимативні вимоги Президенту та ВР. 22 листопада - люди їхали на політичну акцію. Це можуть засвідчити журналісти, які висвітлювали цей процес з самого початку. Роман Олеарчик, Катя Грушенко.<br>Єдина команда, яка займалась мобілізаційною кампанією - наша. Продан відпрацьовувала операцію Антимайдан. Асамблея мала на меті поміняти Азарова на Клюєва. Так званий Центральний Штаб - праював з ними разом. КУПР Асамблеї був потрібен для того, щоб поставити і утримувати сцену. Гроші на це та друк листівок вони взяли у Ляшка. В понеділок та четвер на сцену членів оргкомітету(мене зокрема) та опозиційних депутатів не пускали рейдери, які формалізувались як охорона Асамблеї.<br>Верхнє наметове стояло з 4 жовтня. Там працювала наша команда.<br>http://www.kyivpost.com/news/nation/detail/90469/<br>http://o-danylyuk.livejournal.com/6079.html
6 лет назад
Ввели хронометраж, фактические (читай внезапные) проверки. Хотя упрощенку и оставили, но юрлица уже не смогут покупать у частных предпринимателей единщиков ничего. Плюс – могут делать проверки в любое время суток? Аналитику читаю по тому, что станет с 1 января следуещего года - http://www.kapitalizator.com/nalogovyy-kodeks-s-ustupkami-pravda-ili-lozh думаю, что следующий год нам будут раздавать подарки. Особенно налоговая.
6 лет назад
Мета Данилюка - обернути виступи протесту підприємців проти недолугої влади на фан-клуб Юлії Тимошенко. Заради обіцяних грошей і місця у списку до ВР він не гребував ніяким свинством і поливав брудом усіх організаторів Майдану. А про те, що його не пускали - також брехня. Його навіть запросили спочатку, хоча він на це ніяк не заслуговував.
6 лет назад
Гость
Азаров так добре знає по скільки платили? то може це саме він платив тим людям, котрі в момент салюту так бурхливо вдавали "радість" з приводу прийняття кодексу , а потім - відразу раптово вишикувалися біля входу в метро для отримання грошей "за салют"?! (до речі, кажуть що не всі "професійні мітингувальники отримали зарплатню")
6 лет назад
похоже , что mistovoli.org <br>тоже уже в руках тех людей которые снесли городок . комментарии режутся . пропускается только ограниченые порции информации
6 лет назад
Гость
Можливо ви праві. Наприклад мій коментар чомусь не пройшов модерацію. Ось він: "Ось офіційна статистика: http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2007/ds/nas_rik/nas_u/nas_rik_u.html Середня очікувана тривалість життя чоловіків зараз складає 63,79 років. Якщо підняти планку до 65 років, то на Майдан прийде мабуть усе чоловіче населення України :) Вони там на Банковій взагалі при здоровому глузді?.." Під Банковою, як неважко здогадатися, розуміється не штаб, а нинішня влада. Чому його затримали? Не розумію...
6 лет назад
Шостого грудня усі на Майдан! <br><br>рассылайте дальше<br><br>http://www.youtube.com/watch?v=nHpqa3Zan30
6 лет назад
Вас пятеро, между собой не можете разобраться.Как же вы можете выступать от имени предпринимателей,если сами вызываете жалость к себе? Не мешайте настоящим патриотам Украины,которых боятся как огня бандюки,в лучшем случае помогайте им (не бандюкам конечно).Тогда вам зачтётся.
6 лет назад
107%
6 лет назад
Неправда, що п'ятеро не можуть між собою розібратися. Усі справжні організатори працювали злагоджено, хоч і були розбіжності у поглядах. І лише професійний провокатор Данилюк всіма способами намагався зашкодити боротьбі за права підприємців і допомагав бандюкам. Саме він забезпечив вільний прохід Надоші з помічниками і охороною до містечка. А свій "внесок" він яскраво показав 6 грудня - на його мітингу були чоловік 40-50 підприємців, сотня майданарбайтерів і півтори-дві сотні людей, присланих Батьківщиною, Європейською партією і Свободою.
6 лет назад
10 любимых занятий нардепов в сессионном зале. ФОТО<br><br>http://vvnews.info/analytics/politics/64071-10-lyubimyh-zanyatiy-nardepov-v-sessionoy-zale-foto.html
6 лет назад
Стоявшим на Майдане предпринимателям платили по 100 грн в день. Об этом сегодня на торжественном заседании, посвященном Дню местного самоуправления, заявил премьер-министр Николай Азаров .
6 лет назад
Гость
Азаров сука!!!
6 лет назад
Гость
Азаров так добре знає по скільки платили? то може це саме він платив тим людям, котрі в момент салюту так бурхливо вдавали "радість" з приводу прийняття кодексу , а потім - відразу раптово вишикувалися біля входу в метро для отримання грошей "за салют"?! (до речі, кажуть що не всі "професійні мітингувальники отримали зарплатню")
6 лет назад
Вчера смотрел что морозил Рой по 5тому . Это полноый бред .<br>К стати он тоже причастен к той охране которая фильтровала выступающих<br>Шел рядом с ним в сторону сцены . Когда он поровнялся с автобусом телевизионщиков стояший около сцены , он повернулся к оцеплению (там больше ни кого не было , проход между палаткой и автобусом) сделал запрещаюший жест рукой и произнес “НИКОГО”
6 лет назад
Шановні про що ви говорите?, народ обрав цю "владу" народ її і може зняти. ОРГАНІЗОВУЙТЕ ЗБИРАЙТЕ ПІДПИСІВ.
6 лет назад
Гость
пытался посмотреть, но почему нет звука?
6 лет назад
Звук є. Просто зображення чмусь починається раніше. Звук з'являється після 1 хвилини запису.
6 лет назад
Смотрите также