Друге життя склотари. Майстриня перетворює пляшки в ляльок

Добавил:stelmah216.01.2011
195
HTML-код

Порожні пляшки після свят - викидати необов'язково. В умілих руках - вони можуть отримати нове життя. У Дніпропетровську - народна майстриня робить для склотари веселий і вишуканий одяг. Після цього - пляшками можна гратися, як ляльками. Новий стиль у мистецтві авторка називає "Технікою крейзі".

Незвичне хобі з'явилося в житті Тетяни випадково - жінка ніяк не могла вигадати, що ж подарувати дітям на річницю весілля. Але рідних таки здивувала – двома пляшками шампанського, вбраними як молодята. Після цього - ідеї полилися, як із відра.

Головні інструменти майстрині – в'язальний гачок та спиці. Над створенням одного вбрання жінка чаклує близько п'яти годин. За кілька років у пляшковому гардеробі з'явилися чорні фраки і мереживні сукні, яскраві накидки та химерні капелюшки. Перед роботою, як і в кожного художника - робота над ескізом.

Свої витвори майстриня називає бутль-менами. А на спеціальне замовлення онуки - створила навіть бутль-принцесу. Незвичні вироби в майстерні не затримуються - розходяться на подарунки друзям та знайомим.

Проте спеціальні замовлення на бутль-шедеври не приймаються - майстриня каже, працює лише коли приходить натхнення.

Добавить комментарий:
Смотрите также