"Tango" Ольга Акулова Olha Akulova

Добавил:lviv-studio22.04.2011
159
HTML-код
Альбом:O.Akulova (Donetsk)

Прем'єра кліпу була сьогодні, в неділю 03/04/2011р., на виступі переможців Міжнародного конкурсу українського романсу ім.Квітки Цісик.
Який проходив у Львівській Філармонії, де Ольга Акулова стала Лауреатом 2-го ступеня (з чим її і вітаємо ) !!!
Голова журі: Ніна Матвієнко (Україна);
Продюсер: Алекс Гутмахер (США)
-------------------------------------------------------------------------------
Автор сценарію та режисер постановник: Р.Мишковець, Режисер монтажу: Ю.Шпіцер, Відеооператири: М.Гнип та Р.Мишковець. Помічник режисера постановника: Р.Скоровський. Постановка танців: Т.Шит. Місце зйомок: Львів, Історичний Музей. Час і терміни: один знімальний день.

Добавить комментарий:
Гость
Браво! Менi сподобався клiп i актори, може десь не дуже професiно, про те новi обличча i гарненька дивчинка! Успiхiв тобi, люба!
5 лет назад
Гость
А мне понравилось, понятно что на скорую руку снято, но для талантливых людей, не обделенных фантазией - это не помеха. <br>Молодец Оля! "аплодисменты!"
5 лет назад
Гость
Ну чего так грубо, на что денег хватило то и наваяли или наваняли?
6 лет назад
Гость
кто просмотрел этот клипец гордо вскрикнул: ну пиз,,,ец! Рыцарь гомик в трусарях натянул парик с пиз...ы новоявленной "звезды". ( ЦАРЕВНА-ЖАБА)
6 лет назад
Гость
Желчь твоя очевидна, ума не хватило хотя бы через временной промежуток писать, а то дура-дурой выглядишь
5 лет назад
Гость
ВАУ!!! "цися" , сиська или сосиська? Автор не разобралась? Оля, внимательней присмотритесь к "лицарю" и пора определяться, не первый год вместе?
6 лет назад
Гость
Шановний Микола Васильович,не з першого разу впізнали в цьому підстаркуватому лицарі на крівих ніжках із стріхою на голові та забралом на причинному місті кандидата юридичних наук, викладача ДОННУ ЄПФ. <br>Ваша супутниця схожа на Панночку з Вія, тобто відьму. Храни Вас Боже, лицар! <br>Одне питання: де хоробрий лев та залізний чоловік? Тому що солом'яне опудало та собачку ТОТО я бачу. А де інші герої?
6 лет назад
Гость
11775
6 лет назад