Ромовий щоденник. Світ побачив перший трейлер

tv24ua
26.08.2011
tv24ua
645просмотров
Посмотреть позже
Проект "Ромовий щоденник" за участю Джонні Деппа та Ембер Херд виходить на фінішну пряму. Прем'єра довгоочікуваної картини відбудеться в жовтні, а поки творці фільму привідкрили завісу над першим трейлером. Сюжет стрічки обертається довкола журналіста, який переїжджає до Пуерто-Ріко у пошуках спокійного і красивого життя. Події відбуваються у 50-ті роки минулого століття. Залишивши шум і божевілля Нью-Йорка персонаж Джонні Деппа - Пол Кемп - влаштовується працювати у місцеву газету містечка Сан-Хуан.

Тут для нього усе коштує копійки - ром, який ллється рікою, машини, яхти, дружба з такими ж невдахами, як він і його життя. Чоловік намагається знайти себе, і своє місце під сонцем. Все змінює знайомство героя із надзвичайно привабливою американкою Шено. Красуня однак заручена із впливовим бізнесменом, який займається тіньовою торгівлею нерухомості. Саме ця пікантна ситуація допомагає журналісту проявити свої здібності, не лише як автору, а й як чоловіку.

Окрім вже згаданих акторів у пригодницькій драмі знялися також актори Аарон Екхарт, Джованні Рібізі та Річард Дженкінс. Тоді ж як режисером екранізації бестселера Хантера Томпсона "Ромовий щоденник" виступив Брюс Робінсон.
Комментарии (0)
Еще
Следующий ролик