"Лялечка" - Анонс !

Телевидение
01.09.2011
Серый Лев
1 309просмотров
Посмотреть позже
Героїня реаліті-шоу "Лялечка" – безнадійно закохана дівчина. Її життя переверне зустріч з нашою чарівною, стильною та неперевершеною ведучою. Старша сестра, подруга та добра фея одночасно, вона підштовхне дівчину до змін. Заради кохання, заради мрії!

Є лише дві доби, щоб з лялечки перетворитися на справжнього метелика! Тим часом коханому вже призначили побачення, і байдуже, що до останньої хвилини хлопець не знатиме, з ким саме він зустрінеться.

48 годин поспіль ми будемо поруч з нашою "Лялечкою". Глядач побачить усе – її друзів, родичів, де і як вона живе. Та головне те, що ми станемо свідками зовнішніх та внутрішніх перетворень Лялечки. Їй доведеться подолати свою найбільшу фобію; не має значення, що це – страх висоти, павуків чи оголеності. Вона мусить змінити власний стиль і в цьому їй допоможуть фахівці. Врешті-решт її чекає тренувальне побачення, де вона спробує привернути увагу якомога більше чоловіків та таким чином перевірити – наскільки вона стала іншою.

Чим завершиться майстерно спланована зустріч Лялечкі з її обранцем, та як він відреагує на зміни невідомо нікому. Але напевно можна сказати, що успіх приходить лише до сміливих!
Комментарии (0)
"Лялечка" - Анонс ! cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик