Бабуни & дідуни Benidorm Bastards NL aflevering 6 [part 2/2]

Телевидение
01.09.2011
Серый Лев
2 084просмотра
Посмотреть позже
Українська версія всесвітньо відомого формату Benidorm Bastards. Це приколи своїх, рідних, вітчизняних сивих розбишак. Стареча безпорадність – це точно не про них! Шаленим і дивакуватим бабцям і дідам не сидиться вдома, адже в них є над мета – скласти конкуренцію найбрутальнішому хулігану твого району. Вони здатні утнути таке, що не налізе на голову. Немає меж їхнім безглуздим витівкам і розіграшам, та роблять вони це по-доброму, заради самих веселощів. За усіма пригодами "диваків" на пенсії слідкує прихована камера.

ГЕРОЇ

Іван Сергійович ­­­– тихий добродій. Завдяки військово-повітряному минулому, досі "літає у хмарах". Хобі – буддизм, більярд, боулінг, дартс. Найкраща розвага – випити пива із друзями.

Валерій Іванович – сором'язливий, але дуже цікавий – усюди пхає свій ніс. Не переносить, коли перехожі задивляються на його супутницю. У дитинстві мріяв стати моряком, тож досі носить подарований матусею капітанський картуз. Хобі – перегони на інвалідних візочках, пінг-понг, український рок.

Айдин Агафонович – справжній мачо, не пропускає жодної спідниці. Темпераментний та галантний. Завжди готовий допомогти, навіть тому, хто не потребує допомоги. Авантюрист, що легко може на спір залізти у каналізаційний люк. Хобі – пікап, катання на сноуборді, випікання домашнього хлібу.

Владлен Олександрович – дотепний вигадник та балагур. Не завжди можна зрозуміти говорить він серйозно, чи ні. Справжній лідер та душа компанії. Суспільно-активна людина. Баболюб, одного разу був помічений коли вилазив з вікна своєї коханки. Хобі – юриспруденція, футбол.

Маргарита – любителька покривлятися та потріпатися по телефону. Марго – бабуся-туса. Обожнює вечірки та дискотеки. У дитинстві мріяла стати медсестрою. Хобі - телефонні розіграші та спів. Голос має відмінний.

Валентина – постійно відчуває потребу у чоловічій увазі, а за її відсутності завжди готова до активних дій. Професійно прикидається глухою. Не може без свого вірного GPS-навігатора. Обожнює сексуальну жіночу білизну. Хобі – комп'ютери, написання віршів, подорожі автостопом.

Надія – любителька філософських міркувань про сенс життя. Як педагога за фахом, Надію ніщо не може вивести з рівноваги. Любить пліткувати та обговорювати знайомих. Хобі – танці, участь у вікторинах.

Марія – дуже активна жінка вільних устоїв. До чоловіків відноситься поблажливо, намагається ні в чому ним не поступатися (навіть дорогою). Буває трохи дратівлива і нетерпляча. Завжди кудись поспішає і нікому не дає спуску.
Комментарии (0)
Бабуни & дідуни Benidorm Bastards NL aflevering 6 [part 2/2] cмотреть онлайн
Бабуни & дідуни 2 10.09
23:09
Бабуни & дідуни 03.09
22:49
Еще
Опосум на сноуборді
00:23
Кекс із пива
01:49

Кекс із пива

2 Года назад
Следующий ролик