Суд у справі Тимошенко. Сутички 02.09.2011

Телевидение
02.09.2011
Unidot
706просмотров
Посмотреть позже
Наступне засідання Печерського суду у справі Юлії Тимошенко відбудеться о пів на 10 у понеділок. Головуючий суддя Родіон Кірєєв відхилив низку клопотань авокатів Юлії Тимошенко. Серед них і про зміну запобіжного заходу для підсудної.

Захист екс-прем'єра отримав відмову у допиті міністрів Уряду Тимошенко, які були присутні 19 та 21 січня 2009 року, коли ухвалювали дериктиви щодо газових угод з Росією.

Як свідка долучили лише керівника апарату Прем'єр-міністра Тимошенко - Михайла Лівінського. Під час засідання до зали суду прийшла колишній доповідач ПАРЕ - Ганна Северінсен. Кілька депутатів намагалися її сфотаграфувати. Серед них і Андрій Шкіль. Коли це побачив суддя Кірєєв, він попросив вивести народного депутата з зали суду. Спочатку працівники "Грифону" попросили Шкіля вийти, а коли він не погодився - розпочалася сутичка між міліцією і присутніми. Одні намагалися вивести Шкіля із зали суду, інші - протестували. Внаслідок сутичок у залі розламали кілька табуретів. Андрія Шкіля таки вивели із зали, разом з ним - ще одного БЮТівця Юрія Одарченка. Суддя Кірєєв після цього оголосив перерву.
Комментарии (0)
Суд у справі Тимошенко. Сутички 02.09.2011 cмотреть онлайн
Еще
Знак оклику від 18.02.2013
44:35
Следующий ролик