Янукович: злиття "Нафтогазу" з "Газпромом" не буде

Телевидение
03.09.2011
Unidot
777просмотров
Посмотреть позже
Злиття "Нафтогазу" з "Газпромом" не буде. Про це заявив Президент України Віктор Янукович у Душанбе. Там розпочався 20-й ювілейний саміт СНД.
Віктор Янукович закликав не розглядати це питання у контексті перемов зниження ціни на російський газ. За словами глави держави, насамперед йдеться про укладення нової угоди між господарюючими суб'єктами - без урахування чинних документів. Якщо Росія з цим не погодиться - тоді Україна буде змушена йти до міжнародного суду, заявив Янукович. Він також наголосив, що Київ не сприймає будь-якого тиску у газових переговорах з Москвою.

Водночас речник прем'єр-міністра Росії - Дмитро Песков заявив, що перегляд газових угод між Москвою і Києвом може супроводжуватися тільки однією формою реорганізації "Нафтогазу" - а саме злиттям з "Газпромом". Таку ж позицію напередодні озвучив голова правління російського газового монополіста - Олексій Міллєр.

Нагадаємо, Уряд України має до 1 жовтня подати програму реформування "Нафтогазу". Відповідне доручення напередодні дав Президент Віктор Янукович.
Комментарии (0)
Янукович: злиття "Нафтогазу" з "Газпромом" не буде cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик