Царське полювання Януковича || Дмитро Гнап

Добавил:Серый Лев06.09.2011
1 349
HTML-код
Сообщество:BAYAN
Альбом:Политика

Дніпровсько-Тетерівське мисливське господарство, більш відоме як Сухолуччя, давно стало закритою зоною для простих громадян. Бо тут, на півночі Київщині у Вишгородському районі, вже багато років любить полювати Віктор Янукович. Ці угіддя ретельно охороняють. Попри те, що самому главі держави за документами тут нічого не належить. Просто так проїхати на територію лісництва неможливо - зупиняє озброєна охорона. Хоча, згідно українського закону, доступ у це лісництво має бути вільним. Але таємничі бійці в камуфляжі стережуть святе: спокій та втіхи головного мисливця країни.
Попри все це Дмитрові Гнапу вдалося відзняти і мисливську резиденцію «Острів» для глави держави, і місця його дійсно царських полювань.

Добавить комментарий:
Гость
Удивительно, что их там вообще не похоронили, никто бы и не нашел. Блядь, СУКИ! ДАйте атомную бомбу!
5 лет назад
Гость
мммдя.. удивительно, что камеру не забрали и не побили или вообще лодку журналистам не пробили посреди водохранилища. Этим отморозкам это раз плюнуть!
6 лет назад
Гость
Это еще раз доказывает, что "Україна для людей"... И только "для людей"! (но не для тех, которые платят налоги для всего этого...) Так что крепитесь, в бюджет еще очень много нужно будет отдать. Ведь украинцы не румыны, поэтому и Янык, пока не как Чаушеску...
6 лет назад
Ещё раз умыли народ! То ли ещё будет... Пора привыкать. Все хотели стать панами, а стали ..... У нас тоже вокруг сёла меров, озёра губернаторов, попробуй полови рыбку.
6 лет назад
Смотрите также