Васильківські "терористи" || Артем Шевченко

Телевидение
30.09.2011
gaffygaf
675просмотров
Посмотреть позже
11 вересня виповнилося десять років з дня найбільшого терористичного акту в історії людства -- скоординованих атак на вежі-близнюки у Нью-Йорку і Міністерство оборони США у Вашингтоні. А в Україні свій не менш страшний тероризм напередодні Дня Незалежності.
Служба безпеки України, викривши під Києвом у провінційному містечку Васильків терористичне кубло, налякала півкраїни. Ще б пак: громадянам показали нашпиговану цвяхами й гайками і нібито готову до застосування пекельну машину. Але чомусь у порушення всіх інструкцій і заходів безпеки з нею поводилися так, ніби це не бомба терористів, а м'яка іграшка -- сміливо взяли її голими руками і винесли геть. Трьох арештованих активістів радикальної громадської організації «Патріот України» підозрюють у тому, що вони начебто хотіли висадити у повітря пам'ятник Леніну у Борисполі. Як відомо, на початку року у Запоріжжі підірвали погруддя Сталіну. І відтоді СБУ, налякана такою зухвалістю, завзято шукає серед активістів праворадикальних організацій потенційних терористів-підривників.
То чи була бомба? І що насправді стоїть за викриттям так званого терористичного осередку у Василькові -- розслідування програми.
Комментарии (0)
Васильківські "терористи" || Артем Шевченко cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик