П'ять найцікаівших роликів тижня з ЮТЬЮБ

Телевидение
30.09.2011
gaffygaf
2 160просмотров
Посмотреть позже
І наша традиційна рубрик -- п'ять найцікавіших роликів тижня з ЮТЬЮБ. Життя як воно є.

*** Страшний потужний торнадо. І не в далекій Америці, де до них усі звикли, а у Мелитопольскому районі Запорізькій області. Випадкові подорожні зняли це відео. На щастя, усі живими залишились, хоча смерч добряче попсував село Константинівка у Мелітопольскому районі.
*** Найдовше за останні одиннадцять років місячне затемнення спостерігали земляни, у тому числі й українці. Місяць був повністю закритим тінню від Землі протягом ста хвилин.
*** Кумедне відео про черепаху. Це тільки поголос про них іде як про повільних і неповоротких. Насправді подекули трапляються і такі от відчайдушні екземпляри. Ця тортила хотіла перемахнути через паркан, але, на жаль, так і не змогла.
*** Американська компанія запустила у мережу так званий вірусний рекламний ролик. Він тільки вдало стилізований під домашнє відео, насправді -- це вміло зомонтована реклама нового гитарного стимулятору, яким, схоже, оволодіти під силу навіть малюкам.
*** І ще одне -- не дуже смішне відео про малюків. І цього разу жодного монтажу. У зоопарку леви намагаються з'їсти малого, який споглядає за ними крізь міцне скло. Батькам ніби й весело, усі навколо сміються, але годі і уявити, що було би якби скло, не дай Бог тріснуло.
Комментарии (0)
П'ять найцікаівших роликів тижня з ЮТЬЮБ cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик