Український пацієнт / Украинский пациент (2011)

Серый Лев
10.10.2011
Серый Лев
135просмотров
Посмотреть позже
У ролях: Роман Балаян, Олександр Шапіро, Алан Бадоєв, Володимир Лєрт, Любомир Кобильчук, Віктор Придувалов, Денис Іванов
У фільмі "Український пацієнт", знятому всього за 60 доларів, наш кінематограф розглядається як 115-річний пацієнт лікарні, який тривалий час знаходився в комі. Саме 115 років цьогоріч виповнюється українському кіно. З часом пацієнт став подавати ознаки життя. Які саме – про це й дізнається наш глядач.
Мало кому відомо, що День українського кіно встановлений Указом Президента № 52/96 від 12 січня 1996 року і відзначається щорічно в другу суботу вересня. І якщо цю інформацію ще можна знайти в інтернеті, то що знає про українське кіно середньостатистичний українець? Тільки завдяки кільком прізвищами за останні 10 років можна сказати, що український кінематограф радше живий, аніж мертвий.

Саме в питанні "живий пацієнт чи мертвий" і вирішив розібратися режисер Дмитро Авдєєв. У своєму документальному фільмі він розповідає, що відбувається з українським кіно в наш час. У цьому йому допомогла відома команда "реаніматологів", сучасні українські режисери – Алан Бадоєв, Володимир Лєрт, Любомир Кобильчук, Віктор Придувалов, Олександр Шапіро, Денис Іванов та Роман Балаян.

До участі в дискусії про стан українського кінематографу запрошено представників української кіноіндустрії, кінокритиків, представників прокатних установ та ЗМІ.
Комментарии (0)