Марш слави УПА пройшов у Києві

Телевидение
14.10.2011
Unidot
672просмотра
Посмотреть позже
До 8-и тисяч українців вийшли на марш слави УПА у Києві. У ці хвилини він завершується рок-концертом на Михайлівській площі.

69-у річницю української повстанської армії в Києві святують під прапорами ВО "Свободи", УНА-УНСО, КУНу та "Батьківщини". За безпекою під час сьогоднішніх акцій пильнують, як повідомлялося напередодні, близько 4 тисяч правоохоронців. Сутичок із міліцією чи з опонентами під час ходи від пам'ятника тарасу Шевченку до Михайлівської площі не було.

Не було під час сьогоднішніх акцій і згадок про Юлію Тимошенко та критики представників влади. Зі сцени лідери націоналістичних організацій критикували, як вони казали "олігархічний режим", але нікого конкретно. Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що його сила братиме участь у виборах, навіть якщо інші лідери опозицїі перебуватимуть за ґратами. Головною вимогою націоналістів сьогодні було відзначення Покрови як національного свята та вшанування на офіційному рівні Івана Мазепи, Симона Петлюри, Степана Бандери та Романа Шухевича.
Комментарии (0)
Марш слави УПА пройшов у Києві cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик