Битва наций / Битва націй 7 выпуск

sukno
19.10.2011
sukno
1 476просмотров
Посмотреть позже
Спортивні чемпіони у костюмах равликів і жабенят? А гламурні зірки на арені сам на сам з розлюченим биком? Ви не вірите, що таке можливо?! Тоді дивіться на власні очі у "Битві націй" на ICTV.
Зіркам кіно, спорту, телебачення і шоу-бізнесу - тим, ким пишається наша країна і кого глядачі завжди раді бачити на екранах телевізорів, випала честь представляти Україну на захоплюючих міжнародних змаганнях у Франції під назвою "Битва націй". Втекти від справжнього бика у костюмі миші, відчути себе гігантською жабою, і, незважаючи на таку незвичайну ситуацію, зібрати всі сили і віддати їх перемозі - по праву належить найкращим!
Це спортивно-розважальне шоу вперше з'явилось у Франції ще у 1962 році. Ідея веселого змагання між країнами виникла у колишнього Президента Франції Шарля де Голля. Генерал хотів об'єднати молодь Європи і зміцнити дружбу між жителями різних міст. З кожним роком до гри приєднувалося все більше і більше міст, націй і континентів. Сьогодні шоу дивляться більше, ніж у тридцяти країнах світу. Гра складається з 5 відбіркових конкурсів (разом із фіналом - 6), де потрібно набрати якомога більше балів. Чим більше балів команда назбирає протягом п'яти конкурсів - тим ближче вона буде до фінішу у фіналі. Конкурси вимагають від учасників не лише спритності, хорошої фізичної підготовки, але й відчайдушної сміливості. У деяких змаганнях гравцям довелося одягатися у кумедні, але досить важкі костюми. Вага одного такого "вбрання" часом досягала 50 кг. А у ньому іще потрібно було подолати дистанцію з перешкодами.
Комментарии (0)
Битва націй
1:09:27

Битва націй

2 Года назад
"Битва за эфир" 7 выпуск
35:00
Еще
Следующий ролик