Тризуба видно з космосу

Добавил:Unidot27.11.2011
2 259
HTML-код
Сообщество:Телевидение
Альбом:5 канал :: 5 Channel

Тризуба виклав на схилі карпатської гори колишній вояк УПА Афанасій Козак. Для цього 89-річному дідусеві довелося самотужки у переносити дві вантажівки каміння. Тепер український державний символ видно навіть із космосу.

Добавить комментарий:
Гость
Противно смотреть на этого старого злодея, который раненным красноармейцам в спины стрелял, а завидев боеспособные немецкие или советские части, бросал все и как заяц в по лесу бегал...
5 лет назад
шоб ети дибилы еще б в космос летали может бы че то и увидили - а так груда каміння
5 лет назад
Гость
Так этот пердун УРА кричал,или мне послышалось?Забыл ,в какую сторону бежал...
5 лет назад
Гость
Так вони воїни і завдяки їм українці залишилися на своїй Землі,а не вивезені і не закатовані по сибірах. І зараз відчувається в цьому старенькому дух справедливості,інтелегентності,доброти,<br>Мудрості.А всім хто бризгає люттю ,брехнею,матами слід памятати про суд Господній і про те місце<br>Що їм приготоване
5 лет назад
Насильством займались вашI "героI" коли мIй дIд вIд СталIнграду до БерлIну дойшов ще-й стриляли в спину а тепер фашистськI недобитки щось Iще шавкають з екрану.
5 лет назад
Где дом этого гада в селе стоит? Ну, да ладно. В лицо теперь знаем УПАшника. Спасибо за информацию этим корреспондентам.<br>Осмелели. повылазили "герои". блин.
5 лет назад
Гость
Той тризуб ,хай йому по Божій волі,вже кільканадцять годів на гербі України!Івсі його вже бачили,а Ви,шановний Вуйко, каменюками...І на космос...А хто там?
5 лет назад
Гость
Чумак!<br>Вони відступили!!!<br>А Ви,шановний Вуйко, на амбразуру.<br>І навіщо?
5 лет назад
Гость
Этого упыря недобитого на вилы бы посадить.. тоже мне "боец"....
5 лет назад
Гость
Він не упир!А за призив до насильства в інтернеті є стаття,по якій дуже скоро українцям і росіянам і іншим прийдеться відповідати перед законом без сроку давності.
5 лет назад
Смотрите также