Житло для суддів і прокурорів || Денис Бігус

Телевидение
06.12.2011
gaffygaf
669просмотров
Посмотреть позже
У минулій програмі «Знак Оклику» показав ексклюзивний і резонансний матеріал - свідчення засудженого за хабарництво колишнього судді Ігоря Зварича, які він давав на досудовому слідстві. (НА ВІДЕО)
В них суддя-колядник власноручно писав про те, як, де, коли і за яких обставин він неодноразово передавав хабарі своєму колишньому шефу -- тодішньому голові Вищого адміністративного суду України Олександру Пасенюку. Тому самому, який після скандалу зі Зваричем не тільки втримався на своїй посаді, але й почав стрімке просування кар'єрними сходами. І нещодавно став суддею Конституційного суду. Сам Олександр Пасенюк після гучного резонансу, який викликало наше розслідування, назвав його фальсифікацією. Аби довести, що «Знак Оклику» показує правду і нічого, крім правди, ми продовжимо розслідування у цій справі. І його результати ви дуже скоро побачите у нашій програмі. (КІНЕЦЬ ВІДЕО)
На жаль, наша судова система просякнута корупцією зверху і до низу. На нижчих рівнях жерців богині Феміди часто псує квартирне питання. У передмісті Києва, місті Васильків, люди купили собі омріяні квартири у новобудові. Хто одразу, а хто в кредит. Хтось двокімнатну, а хтось трикімнатну. Але у їхнє житло вселилися інші -- і хто би ви думали -- вірно! -- судді та прокурори.
Як вигнати суддю з незаконно зайнятого помешкання, дізнавався Денис Бігус.
Комментарии (0)
Житло для суддів і прокурорів || Денис Бігус cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик