Таємниці Феодосійської нафтобази || Дмитро Гнап

Телевидение
31.01.2012
gaffygaf
729просмотров
Посмотреть позже
І знову про кримські справи. Тільки цього разу - з життя контрабандистів.
Ще наприкінці минулого року експерти паливного ринку оприлюднили відомості про те, що через Феодосійський морський порт може здійснюватися контрабанда нафтопродуктів у великих обсягах. Начебто кількість бензину та дизелю, які протягом останніх місяців вивозили залізницею з Феодосійської нафтобази, у кілька разів перевищує офіційно розмитнені обсяги пального.
«Знак оклику» вирушив на місце події -- Феодосійську нафтобазу -- щоб дізнатися, чи справді вона є однією з головних ланок у контрабандному ланцюгу. З узбережжя наші журналісти побачили, як там розвантажувався закордонний танкер з нафтопродуктами. І саме в цей момент нашу знімальну групу буквально атакували охоронці нафтобази. Вони намагалися відібрати в оператора камеру і знищити відзняте відео.
Міліція, яку викликав на допомогу «Знак оклику», доправила охоронців до феодосійського міськвідділу внутрішніх справ. А там, зрештою, нахабам довелося просити вибачення у нашої знімальної групи за незаконне затримання і перешкоджання роботі журналістів.
Які секрети так ретельно охороняють бійці в камуфляжі? Що ж відбувається на Феодосійській нафтобазі, якщо стороннім заборонено наближатися до неї під загрозою застосування сили? Це пов'язано винятково із безпекою цього стратегічного об'єкта чи іншими, темнішими справами? Після того, як наша знімальна група повернулася до Києва, на Феодосійській нафтобазі сталася подія, яка дає привід підозрювати підприємство у незаконних оборудках. Двадцятого січня податкова міліція Криму заблокувала роботу нафтобази і провела там обшук з виїмкою документів. Що означають такі слідчі дії податківців у рамках порушеної кримінальної справи -- реальні пошуки контрабандистів чи спробу замести сліди контрабанди?
Поки що кримські податківці відповіді на ці питання не дають. Але їх спробують знайти журналісти «Знаку оклику» в наступному випуску нашої програми. Не пропустіть.
Комментарии (0)
Таємниці Феодосійської нафтобази || Дмитро Гнап cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик