Вирок "перевертням" і вбивство судді Зубкова

Телевидение
31.01.2012
gaffygaf
1 009просмотров
Посмотреть позже
І продовження кримінальної теми. Минулого тижня у Києві розпочався інший судовий процес, менш резонансний, але теж доволі гучний. На лаві підсудних опинились звинувачені у вбивстві судді Шевченківського суду столиці Сергія Зубкова.
Нагадаємо, у березні минулого року служителя Феміди знайшли мертвим із ножовими та вогнепальними пораненнями на сходах перед власною квартирою. У злочині звинуватили Сергія та Дмитра Павліченків - сина та батька, які, за версією слідства, у такий кривавий спосіб помстилися судді Зубкову. За те, що той своїм судовим рішенням у цивільній справі виселив сім'ю Павліченків з помешкання у центрі міста. Показово, що підсудні батько й син своєї провини не визнають, і готові у суді відстоювати свою невинуватість. Справа про вбивство судді Зубкова привертає увагу не тільки тому, що такий різновид злочину проти служителів Феміди доволі рідкісний в Україні. А ще й тому, що слідство чомусь не знайшло таких ключових доказів, як знаряддя вбивства -- ніж та пістолет, хоча затримало підозрюваних по гарячих слідах.
«Знак Оклику» уважно стежитиме за цим судовим процесом попри це, що суддя вже традиційно заборонила відеозйомку у залі суду.
Комментарии (0)
Вирок "перевертням" і вбивство судді Зубкова cмотреть онлайн
Еще
Надзвичайні новини 30.05
48:43
Следующий ролик