Держрезиденція "Залісся": скандал триває

Телевидение
14.03.2012
gaffygaf
645просмотров
Посмотреть позже
Конфлікт журналістів каналу ТВі та начальника Державної резиденції «Залісся» Віктора Камінецького набирає обертів.
Як відомо, чиновник накинувся із кулаками на знімальну групу «Знаку Оклику», яка вирішила поцікавитися у нього, чому не виконується Указ Президента про створення на території закритої урядової резиденції «Залісся» відкритого для громадян національного парку. І поки міліція та прокуратура Київської області проводять дослідчу перевірку інциденту, Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації вирішив розглянути цю ситуацію на своєму засіданні. Наші журналісти вже отримали запрошення взяти у ньому участь від новообраного голови Комітету Юрія Стеця.
варто очікувати від нього і все таке.
Як стало відомо «Знаку Оклику», начальства резиденції «Залісся» порушує закони України далеко не вперше. До нашої програми звернувся чоловік, якого торік затримали у лісі на території резиденції, що давно мала би стати відкритим для усіх відвідувачів національним парком. Йому не тільки виписали штраф, а ще й конфіскували мотоцикл. Як з'ясувалося, протизаконно. Так згодом вирішив суд, куди звернувся потерпілий. І хоча чоловік домігся скасування штрафних санкцій і має на руках рішення про повернення конфіскованого транспортного засобу, виконувати судові вердикти начальство «Залісся» не поспішає.
«Знак Оклику» і надалі послідовно викриватиме зухвалих українських чиновників -- і маленьких, і великих -- які за давньою звичкою продовжують, ховаючись у тіні, робити свої негідні справи.
Комментарии (0)
Держрезиденція "Залісся": скандал триває cмотреть онлайн
Еще
Точка зору
05:29

Точка зору

10 месяцев назад
Следующий ролик