Чисті списки - чесний парламент || Артем Шевченко

Телевидение
24.07.2012
Dudniksasha
749просмотров
Посмотреть позже
Чисті списки -- чесний парламент. У межах цієї акції спільної із низкою громадських організацій «Знак Оклику» у жанрі журналістського розслідування розповідає про тих кандидатів у народні депутати від опозиції, які під час перебування у владі були замішані у різного роду корупційних історіях та рейдерських конфліктах.
Сьогодні громадянський рух «Чесно» провів презентацію результатів свого моніторингу. Ним активісти перевіряли усіх чинних народних обранців на доброчесність аналізуючи їхню роботу за шістьма чіткими критеріями, а саме: відсутність фактів порушень прав і свобод людини, незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців, непричетність до корупційних дій, прозорість задекларованих доходів та майна та їхня відповідність способу життя, особисте голосування у парламенті та участь у його засіданнях та у роботі комітетів. В результаті аналізу з'ясувалося таке:
Експерти руху «Чесно» продовжуватимуть таку громадянську фільтрацію вже кандидатів у депутати на найближчих парламентських виборах, а «Знак Оклику» відповідно продовжить розслідування у рамках акції «Чисті списки -- чесний парламент». Адже ніде правди діти: навіть сьогодні, коли лідер опозиції перебуває в ув'язненні, певні керівники штабу, зокрема, від партії «Батьківщина» продовжують таку ганебну практику як вимагання грошей за потрапляння у список об'єднаної опозиції. Така банальна купівля місць у прохідній частині списку грошовитими кандидатами -- бізнесменами вже стала причиною такого ганебного політичного явища як тушки-перебіжчики. Якщо опозиція хоче знову наступати на ті самі граблі, то її лідери можуть і надали торгувати місцями, вимагаючи гроші за потрапляння у список. «Знак Оклику» ретельно стежитиме за цим і продовжить викривати найбільш кричущі факти у межах акції «Чисті списки -- чесний парламент».
Комментарии (0)
Чисті списки - чесний парламент || Артем Шевченко cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик