Гра з яйцями: Третій випуск - Skyrim

Игра. Не только наша жизнь!
25.07.2012
Moonbeamru
1 179просмотров
Посмотреть позже
http://playua.in.ua/ - не забувайте заходити
http://www.facebook.com/playua.in.ua - ми у Facebook
http://vk.com/playua - наша група ВК
http://www.youtube.com/user/PlayUAChannel?feature=mhee - підписка на канал

"Гра з яйцями" - відеожурнал, у якому ми детально розглянемо великодні яйця, котрі лишають розробники у своїх цяцьках. Та на цьому не зупинимося: у відеожурналі глядач побачить кумедні глюки, баги, дотепні моменти та веселі діалоги з улюблених забавок, а також різноманітні ролики та машиніми, змонтовані фанатами.

Полювати на драконів кожен з нас може в Skyrim - вже п'ятій за ліком грі із серії The Elder Scrools. Нашою рідною це словосполучення перекладається як "старовинні сувої". Королівство, що розкинулося серед скелястих гір, покритих кригою та снігом, охопить громадянська війна, а на додачу населення розпочнуть тероризувати вогнехаркальні на чолі с сином місцевого бога. На тих, хто грав у попередні частини, чекають приємні сюрпризи: тепер герою не доведеться декілька разів на добу лягати спати, він навчився готувати їжу та носити у лівій і правій руках різну зброю.

Та все це - добре відомі широкому загалу факти. Тільки з нашого журналу ви дізнаєтеся про те, що спільного між цією грою та серіалом "Зоряний шлях", де саме в королівстві можна знайти легендарний меч короля Артура та чому в творця Minecraft був ще один привід судитися з Bethesda.

"Гра з яйцями" - ми покажемо вам забавки з незвичного боку!

Ідея та монтаж: Подвійний апостроф
Створено за підтримки порталу PlayUA
Комментарии (0)
Гра з яйцями: Третій випуск - Skyrim cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик