Діаспора виступила на захист телеканалу ТВі

Телевидение
27.07.2012
Dudniksasha
717просмотров
Посмотреть позже
Представники української діаспори -- голови організацій, громадські діячі, журналісти -- заявили про свою підтримку телеканалу ТВі. У діаспорі виступають проти переслідувань незалежних ЗМІ в Україні, особливо напередодні парламентських виборів.

Українці з США, Канади, Австралії, Італії, Португалії, Іспанії та Угорщини у відео-зверненні закликають діючу українську владу припинити утиски свободи слова, а також висловлюють свою підтримку телеканалу ТВі.

Як відомо, 12 липня вранці податківці прийшли "трусити" ТВі. В офіс прийшло четверо офіцерів податкової міліції, яка порушила кримінальну справу щодо гендиректора телеканалу ТВі Миколи Княжицького.

Як відомо, Європейська комісія також звернула увагу української влади на прийняте рішення не проводити перевірки ЗМІ у передвиборчий період.

Українські медіа-профспілки вимагають від президента Януковича вжити всіх заходів, щоб тиск на незалежні ЗМІ в Україні припинився.

Як повідомляє Телекритика, Міжнародна федерація журналістів і Європейська федерація журналістів, також, вимагають покласти край переслідуванню ЗМІ в Україні.
26.07.2012 -
Комментарии (0)
Діаспора виступила на захист телеканалу ТВі cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик