МЕДІА-ПОКРАЩЕННЯ. Чому Янукович боїться журналістів?

Телевидение
10.09.2012
Unidot
693просмотра
Посмотреть позже
http://facebook.com/ChasPidsumky | http://5.ua
Вони врятували свободу слова на Всесвітньому газетному конгресі, який відбувся в Києві. Під загрозою опинилася свобода слова Президента, якій намагалися завадити цензурно стурбовані журналісти.
Під час виступу Віктора Януковича про покращення в медіа-галузі ЦЕНЗУРНО СТУРБОВАНІ підняли плакати, на яких було написано геть протилежне. Українські кореспонденти та редактори там казали про тиск на незалежні ЗМІ, зокрема канал ТВі, цензуру на центральних каналах, усе частіші випадки побиття журналістів та перешкоджання їхній роботі, про те, що замовники убивства Георгія Гонгадзе досі на свободі і таке інше. Особи із бейджами "охорона" на очах у численних закордонних гостей вибивали аркуші із рук журналістів. Утім, сутички в глядацьких рядах не завадили виступу Януковича зі сцени, у якому він заявив, що цензура в Україні - то помилкові стереотипи.
Помилково, чи ні перед президентом, послами та газетярами з усього світу, невідомі охоронці вовтузилися із українськими журналістами, - на Банковій досі не з'ясували. Як і не з'ясували, чия це помилка, що канал ТВі виводять за межі ефіру.
Комментарии (0)
МЕДІА-ПОКРАЩЕННЯ. Чому Янукович боїться журналістів? cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик