Знак оклику. Про вибори від 22.10.2012

Телевидение
23.10.2012
Dudniksasha
646просмотров
Посмотреть позже
Президент Янукович сьогодні у Москві зробив ще одну спробу переконати Президента Путіна переглянути у бік зменшення формулу ціни на газ. А щоб задобрити господаря Кремля, схоже, зробив йому подарунок - російського опозиціонера Леоніда Розважаєва, якого розшукували слідчі і який хотів отримати в Україні притулок, викрали у Києві та видали Москві.

У гостях - Віктор Пинзеник, кандидат в народні депутати, член списку партії «УДАР» та Юрій Гримчак, народний депутат і кандидат у народні депутати, член списку ОО «Батьківщина» - коментують ситуацію, що склалася.

У Броварах, куди цими вихідними приїздив прем'єр Азаров, місцева влада нагнала масовку зі школярів. Громадська організації «Громадський захист Київщини», розповсюдила відео, на якому хлопці розповідають, що їм лише 15 років і що їх змусили вдягнути символіку Партії Регіонів. Щоправда спілкуванню дітей із журналістами завадили старші товариші з Партії Регіонів, мовляв, неповнолітнім рано ще відповідати на незручні для влади питання, а от агітувати за владу ніби не рано.

Що сказали гості стосовно питання неповнолітніх псевдорегіоналів дивіться у сюжеті.
22.10.2012 - Знак Оклику. Про вибори
Комментарии (0)
Знак оклику. Про вибори від 22.10.2012 cмотреть онлайн