Суд по округу №90. Сутички і погрози

Телевидение
03.11.2012
Unidot
557просмотров
Посмотреть позже
Із погроз журналістам та сутичок розпочалося нинішнє засідання Київського окружного адмінсуду в справі кандидата в депутати Олександра Марченка.
На вході до приміщення суду окрім посиленої охорони з міліції та Беркуту чергують кількадесят молодиків спортивної статури, які впливають на охорону та вирішують, кого пускати всередину. Штовханина зчинилася, коли пройти на засідання спробував один із представників позивача. Його силоміць виштовхали на вулицю. Журналістові ж, який вів фотозйомку, молодики пригрозили фізичною розправою, якщо той їх фотографуватиме. Особи, що погрожували, не представилися і не надали жодних документів.

Нагадаємо, що Олександр Марченко оскаржує в суді протоколи з 90-го виборчого округу, які потрапили до ЦВК. За словами кандидата в депутати, вони не відповідають дійсності. Згідно з протоколами з мокрими печатками, які є у свободівця, він випереджає свого опонента самовисуванця на понад тисячу голосів. Натомість в Центральну виборчу комісію подали дані, за якими він на кілька сотень голосів програє самовисуванцю Віталію Чудновському.
Комментарии (0)
Суд по округу №90. Сутички і погрози cмотреть онлайн
Сутички на ОВК №94
00:48
Еще
Следующий ролик