МАРШ "ВОЛЮ ПАВЛІЧЕНКАМ!". КИЇВ_25/11/2012(анонс)

DivineDivine
21.11.2012
DivineDivine
746просмотров
Посмотреть позже
Вже не вперше європейські уболівальники солідаризуються для підтримки своїх колег з інших країн, але вперше - задля підтримки українців. Сумні події в Україні, а саме судовий вирок уболівальнику київського "Динамо" Сергієві Павліченку та його батьку Дмитру, яких безпідставно звинувачено у вбивстві судді, отримали потужний розголос у Європі. У середині листопада, за закликом фанатів "Динамо" Київ, на стадіонах Європи почався "чорний тур" - спільна акція фанатів різних клубів з метою привернути увагу громадськості до справи родини Павліченків.
На стадіонах України, Росії, Португалії, Чехії, Греції, Білорусі, Литви, Латвії, Польщі, Болгарії, Словаччини, Данії та інших країн, подекуди навіть після сутичок з правоохоронцями, були розташовані банери з вимогами звільнити Павліченків. Акція пройшла не тільки на футбольних матчах - поосторонь не лишилися й уболівальники хокейних та баскетбольних клубів. Навіть за океаном, у США, на акції української діаспори щодо роковин Голодомору, з'явився відповідний банер.
На поштову скриньку сайту http://www.theyarenotkillers.com, присвяченого справі Павліченків, надходять десятки листів з різних країн зі словами підтримки та пропозиціями допомоги. Мультиплікаційний ролик, що висвітлює історію справи, за два тижні після своєї появи в Інтернеті, став найпопулярнішим українським відео в мережі, і вже зібрав більше 250 тисяч переглядів у більше ніж 100 країнах по всьому світі.
Але підтримка - це не тільки банери та листи. Громадяни Європи вже надіслали запити своїм депутатам у Європарламенті з проханнями звернути увагу на таке "судочинство" в Україні, та будуть відслідковувати їхні дії з цього приводу. Більше того, деякі амбасадори в Україні вже пообіцяли своїм громадянам контролювати подальший розгляд справи. Звичайно, ця акція - лише невеликий крок на шляху до звільнення Дмитра та Сергія, але єдність небайдужих громадян різних країн у цій ситуації просто вражає, і надає українцям ще більшої наснаги у боротьбі за справедливість для родини Павліченків. І вже 25 листопада о 14 годині у парку імені Шевченка в Києві знов зберуться ті, хто підтримує Павліченків в Україні.
Комментарии (0)
Анонс 151 вебинара
00:51

Анонс 151 вебинара

3 года назад
Марш FCDK+FCKL(анонс 22.09.13)
01:34
Еще
МАРШ БОРОТЬБИ УПА-2012
04:29
Жертва. Трейлер
02:07

Жертва. Трейлер

2 года назад
Следующий ролик