Навіщо державі бойові групи ППО біля Межигір'я?

Телевидение
15.12.2012
Dudniksasha
826просмотров
Посмотреть позже
Нещодавно ТВі повідомив про те, що у Вишгороді на території Київської Гідроелектростанції з`явилася загадкова техніка і люди у формі. 


Місцеві мешканці вважають, що нові сусіди-військові у них через сусіда-президента. Армія начебто контролюватиме майбутні польоти Віктора Януковича з Межигір`я, яке знаходиться у 2 кілометрах від військової бази. 

Заступник начальника Генштабу Збройних Сил України Ігор Кабаненко стверджував, що військова техніка там для захисту греблі.


А от заступник голови спілки офіцерів України, полковник запасу В'ячеслав Білоус стверджує, що тактико-технічних характеристик встановленої на хвилерізі зброї не вистачить для оборони греблі.


"Ця техніка ефективна для захисту від літаків, які літають на висоті до 1,5 кілометра. На мою думку, якщо хтось захоче знищити греблю, то робитиме це із більшої висоти", - говорить полковник.

Сьогодні ТВі отримав відповідь від Міноборони про офіційне призначення мобільної бойової групи протиповітряної оборони: 


"У відповідь на ваш запит повідомляємо, що у районі Вишгорода розміщено мобільну вогневу групу протиповітряної оборони. Зазначений підрозділ призначений для виконання завдань в загальній системі протиповітряної оборони держави, -- йдеться у відповіді Мінооборони на запит ТВі. -- Решта питань належить до інформації з обмеженим доступом".


Тож що і кого обороняють у Вишгороді дивіться в програмі Сьогодні на ТВі о 20.30.
 
05.12.2012 -
Комментарии (0)
Навіщо державі бойові групи ППО біля Межигір'я? cмотреть онлайн
Здоров'я
10:00

Здоров'я

3 Года назад
Еще
Следующий ролик