Знак оклику! Щодня від 05.12.2012

Телевидение
15.12.2012
Dudniksasha
868просмотров
Посмотреть позже
Міжнародна громадська організація Транспересі Інтернешнл опублікувала сьогодні щорічний рейтинг країн у Європі та світі за таким показником як сприйняття корупції за 2012-ий рік. 


Українські багатії купують собі рекордно дороге житло за кордоном. Сьогодні Нью-Йорк Таймс повідомляє про придбання, яке зробив син народного депутата від Партії регіонів Миколи Янковського.У Нью-Йорку Ігор Янковський купив історичний будинок в центральній частині міста. Таун-хаус коштував більше 22-ох мільйонів 300-от тисяч доларів. На шести поверхах будинку - над і під землею - розташовані 5 спалень. Одна з них - займає весь поверх. 
Український уряд пропонує збільшити фінансування правоохоронних відомств, натомість урізає кошти для Міністерства оборони. 
Зокрема, у проекті бюджету на наступний 2013 рік, над яким від учора працюють народні депутати, передбачено збільшення видатків на Міністерство внутрішніх справ. Якщо бюджет затвердять, то міліція отримає майже на півмільярда гривень більше - разом близько 15-ти мільярдів. Генеральна прокуратура може отримати навіть більше ніж півмільярда, її фінансування зросте на більш ніж 20% до 3-ох мільярдів 200-от мільйонів гривень. Бюджет Служби безпеки України заплановано збільшити на 156 мільйонів, і він становитиме 3 мільярди 400 мільйонів. А така спецслужба як Служба зовнішньої розвідки має отримати усього на 38 мільйонів більше, і її загальний бюджет може зрости до майже 570 мільйонів гривень. У той самий час бюджет-2013 передбачає скорочення коштів для Міністерства оборони - 15 мільярдів 300 мільйонів. А цього річ у війська було на мільярд і один мільйон більше. І це при тому, що військові сподівалися, що бюджетні асигнування їм складуть близько 20 мільярдів гривень. 


Про це та інше говорять у програмі "Знак оклику! Щодня" на ТВі народний депутат, голова Комітету ВР з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко та Андрій Марусов, Голова Ради Transparency International - Україна


 
05.12.2012 - Знак Оклику! Щодня
Комментарии (0)
Знак оклику! Щодня від 05.12.2012 cмотреть онлайн