Кацуба зізнався, що це він купував "вежі для Бойка"

Телевидение
27.12.2012
Dudniksasha
708просмотров
Посмотреть позже
Екс-заступник голови "Нафтогазу", а сьогодні -- нардеп від Партії регіонів у інтерв'ю ТВі розповів, що сам писав тендерну документацію під бурову платформу

Кримінальна справа, яку розслідують латвійські правоохоронців за фактом відмивання коштів на купівлі "вежі Бойка", породжує природне запитання: кому доведеться відповідати, кого, зрештою, викличуть на допит?

Імовірно, латвійці хочуть допитати членів тендерного комітету "Чорноморнафтогазу" -- це чиновники середньої ланки, які скріпили результати тендеру своїми підписами. Утім, оскільки справу порушено за статтею про "відмивання коштів" -- варто шукати визискувача.

У пресі писали, що навряд чи цей тендер пройшов би без згоди Юрія Бойка. Утім, нещодавно у цій справі з'явилось нове ім'я. Видання "Форбс" опублікувало дослідження "Клан Кацуб -- повелителі тендерів". Журналісти пишуть, що насправді варто говорити не "вежі Бойка" -- а "вежі Кацуби". Нібито автор схеми наживи на закупівлі бурової платформи -- екс-заступник голови НАК "Нафтогаз України" Сергій Кацуба, який наразі обрався народним депутатом (і, до слова, здобув недоторканність), а його молодший 26-річний брат Олександр отримав у спадок його посаду в НАКу.

"Форбс" пише, що Сергій Кацуба курував питання в "Нафтогазі" -- а Олександр Кацуба, будучи замголовою "Чорноморнафтогазу", їздив домовлятися про все у Сінгапур та Латвію.

У перший день роботи парламенту журналісти ТВі зустріли Сергія Кацубу в парламенті й розпитали про цю справу. Під час інтерв'ю екс-заступник голови "Нафтогазу" зізнався, що саме він готував документацію для тендеру.

Повна розшифровка інтерв'ю - на сайті ТВі: http://tvi.ua/new/serhiy_kacuba_vin_kupuvav_vezhi_dlya_boyka
Комментарии (0)
Кацуба зізнався, що це він купував "вежі для Бойка" cмотреть онлайн
Еще
Курс бакса
02:51

Курс бакса

7 лет назад
1. Who is mr. Быков
03:43

1. Who is mr. Быков

6 лет назад
Следующий ролик