БЕРЕЗОВСЬКИЙ І УКРАЇНА

Телевидение
01.04.2013
Unidot
613просмотр
Посмотреть позже
Відлуння Бориса Березовського. Що лишив по собі великий російський інтриган? http://facebook.com/ChasPidsumky | http://5.ua
***
Смерть колишнього сірого кардинала російської політики залишила не менше загадок, ніж його життя. Впливові британські ЗМІ не повірили у самогубство Бориса Березовського. Особливо після того, як поліція не змогла з"ясувати, за яких обставин зупинилися його серце.
Не мало загадок Березовський залишив і в Україні. Він цікавився тутешньою політикою з кінця 90-х, називав Помаранчеву революцію один зі своїх найвдаліших капіталовкладень, мав свідчити у справі про отруєння Віктора Ющенка,давав гроші на експертизу плівок Мельниченка, пророкував перемогу Юлії Тимошенко на виборах-2010 і водночас не виключав її ув'язнення. Російський вигнанець мріяв приїхати до України і впливати на свою батьківщину звідси. Однак помаранчева влада не ризикнула пустити головного путінського ворога. Попри тісні контакти Березовського з багатьма українськими політиками, мало хто з них висловився навіть про його смерть.
Комментарии (0)
БЕРЕЗОВСЬКИЙ І УКРАЇНА cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик