Тітьоф 5. Фондю подано - Не час для жартів - Ти ще Єті не бачив (The Fondue Party - Sno Time for Jokes - Ya ain't See Nothing Yeti)

Мультфильмы
19.04.2013
multiplicator
1 140просмотров
Посмотреть позже
Персонаж Тітьоф був придуманий женевським художником Zep в березні 1992 року. Ім'я Тітьоф/titeuf сталося від злиття слів "маленьке яйце" (petit uf > tit'euf > Titeuf) або від "голова-яйце" (tête d'oeuf). Дійсно голова у восьмилітнього хлопчиську-жартівника із страусиним пером для зачіски має форму яйця. Популярність Тітефу принесли комікси. До 2006 року було продано більше 16 мільйонів книжок на 15 мовах
Перший сезон показувався починаючи з квітня 2001 року на каналі Canal J, потім на France 3. Другий сезон вийшов в 2005. Показ третього сезону почався 27 серпня 2008 на France 3 і Canal J.
Суть мультфільму - показати взляд дитяти на стосунки дорослих, то як восьмилітній хлопчисько бачить їх проблеми, успіхи і невдачі.
Комментарии (0)
Тітьоф 5. Фондю подано - Не час для жартів - Ти ще Єті не бачив (The Fondue Party - Sno Time for Jokes - Ya ain't See Nothing Yeti) cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик