АСОЦІАЦІЯ З ЄС - В ЗАРУЧНИКАХ

Добавил:Unidot20.05.2013
428
HTML-код
Сообщество:Телевидение
Альбом:5 канал :: 5 Channel

15 травня мало стати тією датою, коли Європа нарешті визначиться - бути підписаній Угоді про Асоціацію з Україною чи ні. Українська сторона виконати всі вимоги Брюсселя не встигла. Але двері перед нею і далі відчинені. http://5.ua/pidsumky
***
Тиждень, що минув, був знаковим для євроінтеграції. У Брюсселі мали визначитися, чи будуть підписувати з Україною угоду про асоціацію на листопадовому саміті Східного партнерства у Вільньюсі. Утім, Єврокомісія не сказала однозначно ні "так", ні "ні". Вона рекомендувала Раді ЄС продовжувати процедури, пов"язані із майбутнім підписанням угоди. А вже там зголоситися на зближення з Україною мають представники усіх 28 країн Євросоюзу. Головний сигнал із Брюсселя - там не в захваті від євроінтеграційних потуг Києва і підпишуть угоду лише, якщо вітчизняна влада створить для цього політичні передумови.
Поки в Європі дискутували щодо України, тут продовжився суд у справі проти ув"язненої номер один. Черговий свідок у справі про вбивство Євгена Щербаня звинувачував Юлію Тимошенко в організації злочину.

Добавить комментарий:
Смотрите также