Час. Підсумки дня - 19.06.2013

Телевидение
20.06.2013
Unidot
504просмотра
Посмотреть позже
Тема: 1. Почую кожного?
***
Почую кожного. Хотів почути трьох, а послухав і поспілкувався лише з одним опонентом. У гості до президента із опозиціонерів сьогодні завітав лише Арсеній Яценюк. Віталій Кличко та Олег Тягнибок відмовилися зустрічатися із гарантом. Утім і лідер фракції "Батьківщина" йшов на Банкову не сам - а захопив із собою групу підтримки - ледь не всю фракцію. Яку дорогою до "круглого" столу заблокувала "братва". Так молодиків, що не пустили їх далі четвертого поверху, охарактеризували обранці від "Батьківщини". Утім і будівлі АП депутати не покинули - розташувалися у місцевому прес-центрі на час, доки їхній лідер спілкувався з Януковичем.
Як зясувалося згодом, розмови тет-а-тет у президента з Яценюком не вийшло. Їхній діалог слухали та розбавляли запитаннями і коментарями лідери ще двох парламентських фракцій - Партії регіонів та КПУ. Спікер та керівник АП.
Про що говорили, яким був цей діалог і чи мала сенс ця зустріч - у прямому ефірі розкаже сам "безстрашний" опозиціонер. В гостях у "ЧАСу" сьогодні - Арсеній Яценюк.
А от чому Олег Тягнибок та Віталій Кличко проігнорували побачення з гарантом і наскільки втішені такою зустріччю
регіонали та комуністи - їхні соратники розкажуть в ефірі нашої програми - до дискусії на цю тему ми запросили народних обранців з опонуючих таборів. Ваші запитання та коментарі чекаємо на нашій сторінці.
Комментарии (0)
Час. Підсумки дня - 19.06.2013 cмотреть онлайн