Час. Підсумки дня - 20.06.2013

Телевидение
21.06.2013
Unidot
755просмотров
Посмотреть позже
ТЕМИ: 1. Податок на заробітчан 2. Протистояння «недоторканих» 3. Відкладені вибори
***
Протистояння "недоторканих". Трьох міліціонерів, які у ніч на 12 червня затримали в одному з харківських ресторанів нетверезого суддю місцевого райсуду, сьогодні відпустили під домашній арешт. Тиждень за їхню волю боролися керівники МВС, депутати та громадські активісти. А колеги затриманих навіть пікетували місцеву прокуратуру із резонансними заявами на кшталт - "щотретій виклик міліції - це втихомирення суддів, що розгвалтувалися". Утім правда - що насправді трапилося в ресторані того вечора -може залишитися поза очима і вухами простих українців. Сторони конфлікту продовжують наполягати на своїх версіях. Прокуратура - що силовики перевищили повноваження, а суддя насправді - потерпіла сторона, який втихомирював відвідувачів ресторану. Міліція - що "недоторканий" того вечора сильно перепив. І намагався битися не лише з охороною закладу, але й кидався на Державну службу охорони, яку потім оперативно арештували.
Доки ж "касти" міряються впливом та силами, прості українці в соцмережах та в інтернет-виданнях активно дискутують - чи варто ставати на будь-чию сторону конфлікту. Аргументуючи - що обидві сторони гідні покарань і часто-густо і не таке влаштовують - що на відпочинку, що на роботі. А скандал виник лише тому, що у протистоянні зійшлися двоє титанів, кожен з яких впевнений у своїй недоторканості та безкарності.
Чим завершиться ця історія і і чи навчить вона чогось владних еліт - поговоримо в студії з компетентними гостями. Чекаємо і на Вашу активну участь у нашій дискусії.
Комментарии (0)
Час. Підсумки дня - 20.06.2013 cмотреть онлайн