ВРАДІЇВКА: НОВІ КАДРИ 5 КАНАЛУ

Телевидение
08.07.2013
Unidot
691просмотр
Посмотреть позже
http://5.ua/pidsumky - Врадіївка: народне повстання місцевого значення. Далі буде?
***
Зґвалтування, жорстоке побиття і пограбування молодої жінки стало останньою краплею для мешканців Врадіївки. За тиждень назва досі невідомого селища на Миколаївщині стала не менш символічною, ніж поняття "майдан" чи "коліївщина". Це вперше обурені міліцейським свавіллям штурмували райвідділ, змусивши ховатися у підвал людей зі зброєю.
Звична кругова порука цього разу не спрацювала - попри те, що спочатку обласна міліція назвала протести у Врадіївці атакою п"яних селян, а медики намагалися фальсифікувати результати експертиз. Уже за кілька днів в результаті резонансу справи полетіли голови високопоставлених правоохоронців. Хтось втратив посаду, а дехто й свободу - окрім підозрюваних у здійсненні злочину міліціонерів, за гратами опинився заступник начальника райвідділу, який їх намагався покривати.
Справа 29-річної Ірини Крашкової розірвала цілий нарив у правоохоронній системі - слідчі лише зараз помітили, що у Врадіїівці - вже не перше згвалтування, здійснене однаковим почерком. Окрім того, у мережі гуляє нібито зверення арештованих міліціонерів, які розповідають, що їх робота зводилася до збирання грошей в так званий "общак".
Утім, чи буде зламана вже звична система за підсумками подій у ВрАдіївці - питання риторичне. Як і те, чи може бунт проти свавілля влади охопити не окремо взяте село, а цілу країну.
Комментарии (0)
ВРАДІЇВКА: НОВІ КАДРИ 5 КАНАЛУ cмотреть онлайн
07.07.2013
34:21

07.07.2013

3 года назад
Еще
Следующий ролик