FUTURE SHORTS: ЛІТО-2013. Промо-ролик (2013) HD

КиноМЕТА
24.07.2013
trailerua
988просмотров
Посмотреть позже
Офіційний український промо-ролик до короткометражок "FUTURE SHORTS: ЛІТО-2013"

FUTURE SHORTS: ЛІТО-2013 / Future Shorts: Літо

Прем'єра (в Україні): 25.07.2013

Future Shorts - провідний міжнародний бренд короткометражного мистецтва, з 2003 року збирає найобширніший еклектичний архів оригінальних і титулованих фестивальними нагородами фільмів з усього світу. Чотири рази на рік експерти головного офісу Future Shorts в Лондоні складають сезонну добірку фільмів. В Україні прокатником програм Future Shorts з 2006 року є компанія Артхаус Трафік. За останніми даними в глобальній прокатної мережі Future Shorts беруть участь 6 континентів, 90 країн, 285 міст і більше, ніж 100 000-на глядацька аудіорія.

Літня колекція короткометражок від Future Shorts:

Програма:

«СВИСТОК»
Документальний фільм
Режисер: Гжегож Зарічний
Марчін, футбольний арбітр нижчої ліги, який живе в невеликому містечку недалеко від Кракова, мріє про кращі часи. Прислухавшись до поради його матері, він вирішує змінити своє життя і знайти собі подругу і нову роботу якою буде задоволений.

«38 - 39 ° C»
Анімація
Режисер: Кім Кангмін
Для більшості людей парна - місце блаженного бездум'я. Але коли і температура тіла, і вік - під 40, а справа йде до вечора, є ризик провалитися в тяжкий гарячковий сон. Для героя парилка стає місцем з'ясування стосунків між батьком і сином, а однакові родимі плями - символом їх нерозривного зв'язку і вічної ворожнечі.
Дипломний фільм аніматора і мініатюриста Кан Мін Кіма, що поєднує в собі ляльки, картонні перекладки і акварель, з успіхом об'їхав всі головні анімаційні фестивалі світу.

«КАЖУТЬ, СОБАКИ БАЧАТЬ ВСЕ...» / DOGS ARE SAID TO SEE THINGS
Фантастика
Режисер: Гуто Паренте
Передчуття, час застигає. Раптово товстун стрибає в басейн зі склянкою віскі... За розповіддю Морейра Кампоса.

«КРІСЛО» / CHAIR
Драма
Режисер: Девід Грейнджер
Історія про таємничий спалах отруйної цвілі в невеликому містечку, і спроби одного хлопчика зрозуміти причину смерті своєї матері, одержимість своєї бабусі їх кріслом, і коріння цієї недовгої, дивної і незрозумілої чуми.

МІККІ ЛЮБИТЬ КУПАТИСЯ / MICKY BADER
Документальний фільм
Режисер: Фріда Кемпф
Міккі, неймовірно жива і бадьора 100-річна бабуся, вже багато років відвідує одну і ту ж маленьку морську купальню - кожен день, взимку і влітку. Здається, їй передалися і якості північного моря: так просто і мудро вона розповідає про те, як спочатку разом з чоловіком-євреєм пережила Голокост, а потім змогла звикнути до недоліків старості.

«УДАР БАТОГОМ» / WHIPLASH
Драмеді
Режисер: Деміан Шазель
Репетиція духового джаз-банда перетворюється на захоплюючу пригоду: паралізуючий страх, доленосні ставки, кров і піт. Диригент більше схожий на армійського сержанта-нелюда - і тому на сто відсотків потрапляє в реалії оркестрової роботи.

HD 720p
Комментарии (0)
FUTURE SHORTS: ЛІТО-2013. Промо-ролик (2013) HD cмотреть онлайн