Янукович і Путін відвідали Севастополь

Телевидение
28.07.2013
Unidot
630просмотров
Посмотреть позже
Модернізація армії і флоту, будівництво нових кораблів та освоєння нових видів озброєнь - такі першочегрові завдання окреслив президент Янукович на урочистостях з нагоди Дня військово-морського флоту. Які відбуваються за участі президентів України та Росії. У Севастополі відбувся святковий парад де показали військову техніку.
Перед цим, Віктор Янукович і Володимир Путін подивилися парад кораблів і взяли участь у військово-спортивному святі на честь дня українського та російського флотів.

Зранку, за участю президентів відбулося освячення одного з найбільших дзвонів Святого рівноапостольного князя Володимира, встановленого на території Національного заповідника Херсонеса Тавричного. Обидва президенти приклалися до мощів Святого у Володимирському Соборі. А також взяли участь у святковому молебневі. Після чого поклали квіти до Меморіалу героїчної оборони Севастополя 1941-1942 років. Героїв Віктор Янукович та Володимир Путін вшанували хвилиною мовчання. Церемонія завершилася урочистим маршем воїнів Почесної варти.
Комментарии (0)
Янукович і Путін відвідали Севастополь cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик