Час. Підсумки дня 05.09.13

Телевидение
09.09.2013
Unidot
673просмотра
Посмотреть позже
ТЕМИ: 1. ОБЕРЕЖНО: ВАКЦИНИ! 2. ДЕНЬ ЄВРОПИ У ВР
***
Дочекалися! Депутати таки влаштували у парламенті свято Європи. І хоча далеко не всі обранці з'явилися на роботі, аби власними руками підтримати курс України на євроінтеграцію, і тих, хто таки доїхав у будівлю під куполом, вистачило аби результативно розглянути всі заплановані на сьогодні європейські документи.
Знайшли порозуміння навіть у питанні проблемних округів. У результаті обранці підтримали компромісний документ - перевибори призначили на 15 грудня і у 5-ти округах - на чому наполягала опозиція. А не у 7-ми, як пропонувала влада. За цей документ проголосував аж 371 нардеп.
Єдиний документ, який навіть не вносили до сесійної зали - про дискримінацію сексменшин. Як зізналися окремі лідери фракцій, його депутати не готові ні розглядати, ні тим паче підтримувати. А в кулуарах гуляють чутки, що наступного тижня до Брюсселя відправиться український десант, аби просити Європу не наполягати на ухваленні цього документу до Вільнюського саміту. Про це та багато іншого в ефірі нашої програми сьогодні розкажуть безпосередні учасники парламентських подій - народні депутати з протилежних таборів.
Окрім голосування на Грушевського ми поговоримо і про вакцинування, скандали довкола якого не вщухають вже не один рік. Дитячі смерті, заборона брати невакцинованих до школи, неякісна сировина, з якої роблять вакцину, - про це говоритимемо з фахівцями та небайдужими українцями.
Долучайтеся і Ви до нашої дискусії. Обіцяємо - буде цікаво!
Комментарии (0)
Час. Підсумки дня 05.09.13 cмотреть онлайн