Комментировать (0)
Поделиться
О видео

Річниця кривавого радянського так званого закону про 5 колосків

Добавить комментарий:
войти под своим именем
Простите, но я почему то не очень то верю, что телефонные переговоры сепаратистов не были бы очередным фейком
Є пропозиція щодо розміщення у Києві біженців з Криму. Багато адміністративних бюджетних установ (районні управління освіти, управління охорони здоров"я, управління праці і соцзахисту та інші) розташовані у окремих будівлях бувших дитячих садочків. Ці адміністративні органи часто мають відокремлені структурні підрозділи, які також займають окремі будівлі. Ці будівлі мають по 10 - 15 великих кімнат (бувші дитячі групи), які облаштовані санузлами, електрикою та іншими побутовими зручностями.<br> Пропозиція полягає в тому, що у кожній такій будівлі можна звільнити по 2 - 3 кімнати для біженців з Криму, тобто працівникам цих установ трохи потіснитися у інших кімнатах. На мою думку, це найдешевший спосіб розміщення біженців з Криму.
Гость
зачем показуху эту делать над детьми издеваются)
Гость
Витя, стоять и держаться!
Гость
Як приїхав на Майдан та побачив кров я там. І стріляли і ловили там ми серце прострілили. Не плач мамо не плач брате ворогам треба все прощати. Потрібно любити, вірити, терпіти а за тебе Україно я у Києві загинув.

Закон набув чинності 7 серпня 1932 року, нібито написаний власноруч Сталіним, коштував мільйони життів українців під час голодомору 32-33 років

просмотров: 291
Добавлено: 19.09.2013