Таємниці екс-депутата ВР Шепелева

Телевидение
26.09.2013
Dudniksasha
674просмотра
Посмотреть позже
Політики-вигнанці. Поки вся країна обговорює зухвалу втечу в Америку спійманого на хабарі екс-депутата та екс-ректора податкового університету Петра Мельника, набагато ближче -- в Угорщині - очікує на вирішення своєї долі ще один, не такий публічний, але набагато скандальніший політичний персонаж.
Олександра Шепелєва, вихідця з Донбасу і народного депутата попередніх двох скликань парламенту, тут, в Україні, звинувачують не лише у масштабних фінансових розкраданнях банку «Родовід», але і у набагато тяжчих злочинах -- замовленні декількох вбивств. Тільки вдумайтеся: парламентарій, який засідав у Верховній Раді і у фракції опозиції, і в більшості, який сидів у приймальнях урядовців та фінансистів -- замовляв вбивства. Невже це правда? Хай там як, але принаймні двічі у різні роки і за різне - спочатку МВС ще Юрія Луценка, а потім і СБУ ще Хорошковського - хотіли позбавити депутатського імунітету тоді ще народного депутата Шепелєва. Але Генпрокуратура у Верховну Раду подання так і не внесла.
То хто ж такий екс-депутат Олександр Шепелєв? І за що прокуратура домагається його екстрадиції з Угорщини? Спеціальне розслідування Любомира Ференса.
Комментарии (0)
Таємниці екс-депутата ВР Шепелева cмотреть онлайн
Еще
Следующий ролик