Час. Підсумки дня - 26.09.2013

Телевидение
27.09.2013
Unidot
829просмотров
Посмотреть позже
ТЕМИ: 1. ХТО ЗАРОБЛЯЄ НА ХВОРИХ? 2. УКРАЇНСЬКИЙ КІНОСПЛЕСК
***
Український кіносплеск. Масово-комерційне українське кіно завойовує глядача. На початку жовтня одразу кілька вітчизняних фільмів вийдуть на широкі кіноекрани. Один з них - "Іван Сила". Про українського циркового силача, який після років роботи за кордоном повернувся на Батьківщину. Серед акторів, які знімалися у цій кінострічці, - найсильніша людина планети і українська гордість Василь Вірастюк.
Вже сьогодні у низці столичних кінотеатрів можна переглянути кримінальну українську комедію "Ломбард", дуже схожу, за словами обізнаних, на колись нашумілу картину Гая Річі "Карти, гроші, два стволи".
Не призначена для широкої публіки, але відібрана, аби представляти Україну на врученні кінопремії "Оскар" кінострічка "Параджанов" стартує в окремих кінотеатрах рівно через тиждень - 3 жовтня.
Про нове українське кіно, його живучість та придатність конкурувати з кінофабрикою Голівуду та гіперактивним останніми роками російським кінематографом - поговоримо в студії "ЧАСу" з іменитими режисерами та акторами.
Ваші думки та запитання прохання залишати на нашій сторінці. Аби найцікавіші з них ми поставили у прямому ефірі нашим гостям.
Комментарии (0)
Час. Підсумки дня - 26.09.2013 cмотреть онлайн