Час. Підсумки дня 01.10.13

Телевидение
02.10.2013
Unidot
896просмотров
Посмотреть позже
ТЕМИ: 1. ЧОРНА ДІРА БЮДЖЕТУ 2. СОБАЧИЙ ХОЛОД
***
Собачий холод чи то вже накрив Україну. Чи то ще накриє. І не лише на вулицях. Рання і несподівано холодна осінь змусила владу розпочинати опалювальний сезон раніше, ніж зазвичай. Утім не всі будинки отримають тепло. Лише в столиці є не один квартал, де комунікації оновлюють та прокладають ще з літа. Відповідно там не те що тепла в батареях, а навіть гарячої води в кранах немає. А скільки таких по всіх країні - залишається лише здогадуватися.
Не радують новини і з будинку на Грушевського. Як зясували журналісти, під умовно-благородним девізом - "позбавимося газової голки Росії" Кабмін поставив перед собою амбітну мету - щорік знижувати закупівлі газу у сусідів. Щоправда, підприємства при цьому менше споживати блакитного палива не стали. Економити, прогнозують обізнані, будуть на людях. Напівхолодні батареї цьогоріч українцям забезпечені. Перше, тому що ще влітку уряд своє постановою знизив відпускні ліміти на тепло для населення майже на півмільярда кубів газу. І, враховуючи темпи споживання палива, цих лімітів вистачить хіба до кінця жовтня. Друге - місцевій владі поставлено завдання якомога економніше витрачати газові запаси країни.
Про собачий холод сьогодні та можливий холодомор у майбутньому, який може накрити Україну, - говоритимемо сьогодні в студії "ЧАСу" з компетентними та фаховими гостями. Чекаємо і на Вашу активну участь у нашій дискусії.
Комментарии (0)
Час. Підсумки дня 01.10.13 cмотреть онлайн