Час. Підсумки дня 02.10.13

Телевидение
03.10.2013
Unidot
1 415просмотров
Посмотреть позже
ТЕМА: БИТВА ЗА КИЇВ
***
Битва за Київ. Не спати - аби втримати наступ опозиції та громадськості. За інсайдерською інформацією, провладних депутатів столичної міської ради закликали зявитися у стінах КМДА не пізніше 7-30. Ближче до 8-ї всі підходи та підїзди до Хрещатику, 26 заблокували. Шеренги спецпідрозділу "Беркут" надійно перегородили вхід до міськради. І туди не змогли прорватися навіть народні депутати, посвідчення яких - в теорії - відкривають для них практично будь-які двері.
А далі - почалося. Традиційний для такого роду протистоянь набір - бійки, штовханина, сльозоточивий газ, димові шашки. Роззлючена юрба била міліцію, правоохоронці, не стримуючись, прикладали руку до громадян. Депутати марно намагалися прорвати кордон міліції і зайти у приміщення. А на виході - так і не розблокований вхід. Та успішно - за відсутності представників від опозиції - проведене засідання Київради, де обранці - під крики, бійки та скандування не найкращих епітетів на свою адресу - встигли розглянути майже 120 проектів рішень. І частину з них - затвердити. В тому числі спромоглися виділити для потреб міліції та прокуратури сотні квадратних метрів у центрі столиці. Та попросити парламент приєднати скандальний Біличанський ліс до території столиці.
Про столицю без легітимної влади та рішення, які юристи вважають незаконними, про вибори, які не призначають та кандидата, з яким ніяк не визначаться - сьогодні розмова у нашій студії. Долучайтеся - буде цікаво!
Комментарии (0)
Час. Підсумки дня 02.10.13 cмотреть онлайн