Час. Підсумки дня - 23.10.2013

Телевидение
24.10.2013
Unidot
648просмотров
Посмотреть позже
ТЕМИ: 1. МАРКОВА -- ЗА ГРАТИ 2. ТИМОШЕНКО: СЦЕНАРІЇ ЗВІЛЬНЕННЯ 3. КИЇВСЬКЕ ПИТАННЯ БЕЗ ЗМІН
***
Маркова - за грати. Найсвіжіші новини з Печерського суду. Сьогодні тут слухав рішення щодо власного запобіжного заходу екс-депутат Ігор Марков, вночі вивезений за допомоги численних загонів Беркута з Одеси. Відомого на півдні країни лідера проросійської партії "Родіна" звинувачують у хуліганських діях у далекому 2007-му, коли біля Одеської ОДА проходили пікети проти встановлення в місті пам'ятника російській імператриці Катерині ІІ. Тоді Марков не лише організував соратників, які силою розганяли натопв протестувальників, а й сам брав безпосередню участь у побитті "свободівців".
Перше рішення у справі скандального екс-депутата - СІЗО. Столичний суд вирішив потримати Маркова за гратами до 20 грудня. Головна мотивація - небезпека того, що "Марадонна" - як називають екс-обранця в Одесі - може уникнути правосуддя, заховавшись за кордоном. Як уже було в 2007-му, коли проти нього відкрили кримінальну справу. Тоді Марков переховувався від правоохоронців у Прибалтиці.
Про вибірково-невибіркове правосуддя. Гарну память генпрокуратури, а також про чергові зусилля влади та опозиції у вирішенні питання ВІП-увязненої - говоритимемо сьогодні в студії "ЧАСу". В гостях у програми - лідер партії "Батьківщина" Арсеній Яценюк та представник президента у ВР Юрій Мірошниченко.
Чекаємо і на Вашу активну участь у нашій дискусії.
Комментарии (0)
Час. Підсумки дня - 23.10.2013 cмотреть онлайн