Час. Підсумки дня - 29.10.2013

Телевидение
30.10.2013
Unidot
1 028просмотров
Посмотреть позже
ТЕМИ: 1. АТАКА НА АРМІЮ 2. З РОСІЇ З ЛЮБОВ'Ю
***
З Росії з любов'ю. Минув лише день невідомості після зустрічі президентів України та Росії і "постсочинська" тиша вибухнула низкою гучних заяв, претензій та попереджень. З російського боку. Швиденько озброївшись головним своїм козирем - газом - сусіди нечемно нагадали Україні про борги. Та проанонсували новий вид розрахунків за блакитне паливо - авансовий. З чого журналісти зробили висновок - пятигодинна зустріч тет-а-тет Януковича та Путіна завершилася нічим...
Наче на підтвердження здогадок вкотре активізувалася головна "лякалка" України в Адміністрації Путіна - Сергій Глазьєв. Який знову спрогнозував непідписання Україною Угоди про Асоціацію з ЄС, переконував, що Україна порушує всі можливі і неможливі договори про дружбу та співпрацю. І запевнив, що газотранспортний консорціум України-Росії відійшов у небуття - тепер його створити вже неможливо. Натомість чергові бар'єри на шляху до російського ринку сьогодні відчули українські виробники вагонів - Росія заборонила імпорт з чотирьох провідних вітчизняних заводів. На її території раптово виникло "затоварення".
Про дружбу та любов, яка завершується там, де завершуються інтереси велелюбної сторони - поговоримо в студії з політологами, міжнародними експертами, небайдужими громадянами.
Чекаємо і на Вашу увагу та активну участь у нашій дискусії.
Комментарии (0)
Час. Підсумки дня - 29.10.2013 cмотреть онлайн