Час. Підсумки дня - 06.11.2013

Телевидение
07.11.2013
Unidot
537просмотров
Посмотреть позже
ТЕМИ: 1. СВЯТКУВАННЯ ЧИ ВШАНУВАННЯ? 2. РАДА ВИРІШУЄ ПИТАННЯ ТИМОШЕНКО
***
Доопрацювати. Хоча часу на це - катма. За три тижні до Вільнюського саміту депутати вирішили погратися у справедливість. І напередодні голосування відправили на доопрацювання всі 4 законопроекти щодо лікування засуджених за кордоном. Ще й створили відповідну робочу групу на чолі з регіоналом Геннадієм Васильєвим.
Щоправда, законопроекти ще з минулого сесійного тижня заплановані до порядку денного на четвер. Тому - навіть попри рішення комітету - голосувати за них обранці таки спробують. А от чи буде це голосування результативним - питання. Досі не зрозуміла позиція регіоналів - як прогнозують політологи, рішення з підтримки/непідтримки документів може зявитися в останній момент. І народять його геть не біло-блакитні обранці. Серед іншого інформаційним простором гуляють чутки про різного роду провокації, які можуть мати місце завтра. Аби - як останнім часом робить влада - заглушити резонанс довкола ймовірно провалених законопроектів, які б дозволити Тимошенко виїхати. А Україні - підписати Угоду про асоціацію.
Про все це сьогодні говоритимемо в прямому ефрі. Наші гості - народні депутати, політичні експерти та небайдужі українці.
Доєднуйтеся і Ви до нашої дискусії.
Комментарии (0)
Час. Підсумки дня - 06.11.2013 cмотреть онлайн