Час. Підсумки дня - 12.11.2013

Телевидение
13.11.2013
Unidot
650просмотров
Посмотреть позже
ТЕМА: ЄВРОПА -- НА ПАУЗІ?
***
Європу поставили на паузу? Майже історична фраза, кинута українським президентом у травні 2012-го, реальних обрисів набула лише за півтора роки. "Пауза" у відносинах Україна-ЄС, про яку говорив Віктор Янукович як про таку, що піде на користь обом сторонам, схоже, затягується. І загрожує перерости у "зупинку" не на один рік. Доки депутати українські граються у пінг-понг, депутати європейські, схоже, більше переймаються зниженням євроінтеграційних темпів України, аніж керівництво держави. Щодня з-за кордону лунають заклики до швидшого вирішення питання вибіркого правосуддя. Бо часу, нагадують європартнери, залишилося зовсім мало.
А чергове "особливе" правосуддя продемонстрував сьогодні "улюбленець" опозиції - Печерський райсуд. Сергію Власенку, підозрюваному у нанесенні легких тілесних ушкоджень колишній дружині, присудили 22 тисячі гривень штрафу, відібрали закордонний парспорті і обмежили його пересування столицею та... містом Харків. Останнє рішення неабияк здивувало обізнаних на особливостях вітчизняних судів. Вочевидь, перед Вільнюським самітом влада виявилася не готовою геть побити горщики з Євросоюзом.
Про чергову паузу, останній шанс та неспішність і віру в диво вітчизняного політикуму - про все це говоритимемо сьогодні в студії з гостями програми - народними депутатами, фахівцями в політичному житті країни та небайдужими громадянами.
Запрошуємо і Вас до нашої цікавої та динамічної дискусії.
Комментарии (0)
Час. Підсумки дня - 12.11.2013 cмотреть онлайн